...
SİZİ ARAYALIM! Formu doldurun sizi hemen arayalım.

  444 31 24
  Konak

  Yalova Sakura Park’ta Konak tipi villa, 266 metrekare yaşam alanı ile müstakil yaşamda gerçek lüksü yakalamak isteyenler için hacimli mekânları, özel mimarisiyle geniş bahçe yaşamını birleştirerek balkonundan doğa ve deniz manzarasını sunan 5+1 villa olarak tasarlanmıştır.

  B Tipi Villa

  Yalova Sakura Park B tipi müstakil villa, 254 metrekare geniş yaşam alanı ile hobi odası ve misafirleriniz için bağımsız yatak odası seçeneğiyle, ferah 5+1 müstakil villa olarak tasarlanmıştır.

  K Tipi Villa

  Yalova Sakura Park K tipi villa, 248 metrekare yaşam alanı, geniş bahçe ve balkon- terasıyla eşsiz deniz ve orman manzarası sunan, doğa ile modern mimariyi birleştiren 5+1 müstakil yaşam alanı olarak tasarlanmıştır.

  D Tipi Villa

  Yalova Sakura Park D tipi müstakil villa , 200 metre kare yaşam alanı ,yola ve site girişine cephe konumu ve geniş salon- teras seçeneğiyle bahçe keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için 4+1 villa olarak tasarlanmıştır.

  C Tipi İkiz Villa

  Yalova Sakura Park C tipi ikiz villa, 246 metre karede doğa manzaralı , teras keyfi ve komşuluk ilişkilerini maksimum seviyede tutmak isteyenler için, 5+1 triplex villa olarak tasarlanmıştır.

  E Tipi İkiz Villa

  Yalova Sakura Park E Tipi İkiz Villa, 197 metrekare kullanışlı yaşam alanı, konum olarak site girişine yakınlığı ve modern mimarisiyle, bahçe ve teras keyfini bir arada yaşamak isteyenler için 4 + 1 olarak tasarlanmıştır.

  H Tipi İkiz Villa

  Yalova Sakura Park H tipi ikiz villa ,200 metre kare yaşam alanı, siteye yukarıdan hakim olması ve eşsiz İstanbul manzarasıyla 4+1 ikiz villa olarak tasarlanmıştır.

  L Tipi İkiz Villa

  Yalova Sakura Park L tipi ikiz villa, 235 metrekare yaşam alanıyla eşsiz doğa manzarası sunan 5+1 olarak tasarlanmıştır.

  Bahçe Dubleks Villa

  Yalova Sakura Park Bahçe dubleks, 205 metre kare yaşam alanı, sosyal tesislere yakınlığı ile hem bahçe keyfini hemde teras keyfini bir arada yaşamak isteyenler için 4+1 dubleks olarak tasarlanmıştır.

  2+1 Daire

  Yalova Sakura Park 2+1 çatı dairesi, 110 metrekare yaşam alanı ile sosyal tesise yakınlığı ve balkonundan deniz manzarası sunan tek katlı ve 2+1 açık mutfak olarak tasarlanmıştır.